У Російській Федерації готують провокацію проти військового експерта, радника президента Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Івана Апаршина. Про це лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко повідомив у Facebook.

За його словами, з метою дискредитації радника президента, Росія планує поширити через свої засоби масової інформації фейк, що нібито Іван Апаршин є агентом російських спецслужб.

«Варто було мені зустрітися з Володимиром Зеленським, порадити йому професіоналів у ключових сферах, як одразу ж Москва надіслала «вітання»: рішенням Басманного суду Росія мене заочно заарештувала і оголошує в міжнародний розшук за статтею «заклики до тероризму».

Варто було Зеленському скористатися порадою і залучити професіонала в сфері оборони Івана Апаршина, як та сама Москва підготувала схожу провокацію, тепер уже проти Апаршина: за моїми даними, Росія планує запустити через свої ЗМІ фейк, нібито Апаршин є «агентом КДБ/ФСБ».

Причина проста як валянок: Москва аж ніяк не хоче бачити професіоналів поряд з новообраним президентом України. Тому ніяк не вгамується», - написав Анатолій Гриценко.