Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб має більше сотні працівників, але за 5 років не показало результатів роботи. Більш того, ми чуємо про гучні справи, як МінТОТ подає в суд на переселенців, які його конструктивно критикують.

Про це розповів голова ГО «Всеукраїнська асоціація переселенців», представник команди «Громадянської позиції» Руслан Калінін.

«МінТОТ подало в суд на переселенців, тобто на організації, які його конструктивно критикують. Це просто ганьба. Я сподіваюсь, що коли прийде новий міністр, то він вибачиться перед організацією «Мій.Дім.ЮА» та відкличе заяву, і спір буде вирішено», – сказав Калінін.

Також він додав, що зараз державні чиновники абсолютно не мають уявлення про реальне життя переселенців.

«Міністри та їх заступники не їдуть в регіони. 1,5 року я їжджу країною, провів зустрічі з переселенцями у десяти містах. Вони вперше побачили того, хто їм розповів, як держава вирішує проблеми переселенців і як повинна вирішувати. Вони не бачать тих чиновників. Безпосередньо я і мої колеги проводили мітинги, постійно спілкувались з переселенцями і ми розуміємо ситуацію по кожному регіону. Тому ми йдемо у команді «Громадянської позиції» вирішувати конкретні проблеми», – розповів Руслан Калінін.