Львівська обласна рада відреагувала на звернення фракції «Громадянської позиції» та виділила кошти на оздоровлення дітей рятувальників, що загинули торік на Грибовицькому сміттєзвалищі. Відповідне рішення прийнято сьогодні, 30 травня, під час сесії ЛОР.

Відтак, п’ятьом діткам із обласної казни нададуть по 20 тис грн одноразової адресної допомоги. Кошти виділили, внісши зміни в Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на ‎2014-2017.

Нагадаємо, 11 травня керівник фракції «Громадянська позиція» Уляна Дорош звернулася із відповідною ініціативою до Львівської облради.

«Рятувальники залишили осиротілими свої сім’ї, своїх дітей. Вважаємо нашим обов’язком піклуватись про ці родини, адже вони втратили своїх годувальників. В першу чергу – йдеться про опіку над дітками. Від імені фракції «Громадянської позиції» звертаюсь до Вас із проханням виділити із бюджету кошти на оздоровлення дітей рятувальників, що загинули на Грибовицькому сміттєзвалищі під час виконання своїх професійних обов’язків», - йшлось у зверненні.

Нинішнє рішення ЛОР припало на річницю трагедії - 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі внаслідок пожежі стався зсув ґрунту і четверо людей – рятувальники ДСНС Андрій Вненкевич, Юрій Рудий, Богдан Юнка і комунальник Олександр Бутін (його тіло не знайшли) – опинились під завалами сміття. За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою було відкрито кримінальне провадження.