Перш ніж голосувати за депутата, потрібно проаналізувати, як він ходив на роботу. Аби побачити реальну картину, треба дивитися його присутність на засіданнях по письмовій реєстрації, а не електронній.  

Про це заявив народний депутат, представник команди партії «Громадянська позиція Гриценка» Дмитро Добродомов у ефірі каналу «НАШ».

«Явище кнопкодавства у нас, на жаль, досі прогресує. За електронним реєстром — усі присутні, але треба дивитися рейтинг відвідувань засідання за письмовою реєстрацією, бо підписуватися депутати мають особисто.

Звісно, зараз пропозиція Президента боротися з кнопкодавством — це політичний піар перед виборами. Однак, я підтримую запровадження нової системи голосування з сенсорною кнопкою, яка працюватимe за відбитком пальця. Це могло б суттєво змінити роботу парламенту. Також на цьому питанні піариться Вакарчук, коли каже, що йде боротися з кнопкодавством та прогульниками.

Однак, я пригадую, що коли ще працював журналістом, у 2007 році, Святослав працював народним депутатом у той час. Я не полінувався і подивився на сайті Верховної Ради його роботу: 2/3 прогулів та жодного поданого законопроекту. Треба власним досвідом показувати свою доброчесність. Я вірю, що люди не полінуються, витратять 10 хвилин, щоб зайти на сайт Верховної ради та перевірити, як їхній мажоритарник голосує та як часто ходить на роботу», — закликає Добродомов.