Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами «Громадянська позиція» завітала до Всеукраїнського Центру професійної реабілітації інвалідів.

1 грудня у Центрі відбувся другий відкритий культурно-спортивний фестиваль «Перемагай себе». Учасників привітали голова Київської обласної організації партії «Громадянська позиція», депутат Вишгородської районної ради Ірина Побідаш та майстер спорту з волейболу сидячи, учасниця Паралімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Європи, а також депутат Демидівської сільської ради від «Громадянської позиції» Катерина Прищепа.

«У мене так сталося, що 14 років тому я стала людиною з обмеженими можливостями. І тоді здавалось, що щастя вже ніколи не буде. І донька взяла на себе цю місію і знайшла, де займаються волейболом люди з обмеженими можливостями. З того часу було багато сліз радості. І я Вас прошу, беріть життя в свої руки, займайтесь спортом. Вірте в себе, мрійте кожен день, багато і не соромтесь цього!» - зі сльозами на очах мотивувала присутніх Катерина Прищепа. 

«Хочу поздоровити вас з цими змаганнями. Ви ті, хто може приносити користь суспільству, людям країні. Ви ті, хто може творити і написати нашу нову історію», - надихнув всіх своєю промовою відомий на всю Україну волонтер Антон Дубішин, який також є людиною з особливими потребами.

На згадку про навчання в Центрі гості вручили учасникам фестивалю подарунки та смаколики.