Після кожного Майдану багатьох українців охоплювала зневіра, вони байдужіли, а отже ставали мимовільними друзями корумпованої влади. Байдужість — найбільший ворог українців, заявила голова фракції "Громадянська позиція" у Вишгородській районній раді Ірина Побідаш на мітингу за зміну виборчого законодавства 21 червня.

— Байдужість — те, чого добивається влада. Щоб байдужі люди не йшли на вибори, або, ще гірше, продавали свої голоси, - сказала Побідаш.

Вона вважає, що перед тими, хто знаходить сили для подальшої боротьби, на сьогодні стоять два головних завдання.

— Перше: ми повинні збиратися і вимагати від влади прийняти закони, які змінять політичну систему і дозволять замінити політичних імпотентів при владі. Друге, ще більше завдання: власним прикладом розтопити байдужість. Поводитися так, аби люди повірили, що в нашій державі не всі “порошенки”, не всі “гройсмани”, не всі “парубії”, не всі — пристосуванці, — звернулася до мітингувальників Ірина Побідаш.

21 червня опозиційні сили провели під Верховною Радою та Адміністрацію президента мітинг із вимогою запровадити вибори за відкритими списками, скасувати депутатську недоторканість, оновити склад Центральної виборчої комісії, ухвалити закон про імпічмент президента тощо.