Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко заявив, що після парламентських виборів політична сила може створити коаліцію з партією «Слуга народу» та іншими партіями, що стоятимуть на проукраїнських, проєвропейських позиціях.

Про це він сказав у програмі «Vox Populi», відповідаючи на питання телеглядача.

«Я думаю, що «Слуга народу» точно буде у парламенті, оскільки це партія, якої ще не бачили. Але уособлення цієї партії Володимир Зеленський став президентом. Тому очевидно, що чи на дострокових, чи строкових виборах 73% підтримки в другому турі певним чином конвертуються, хоч і меншим числом, але у значиму фракцію у парламенті», – вважає Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» підтвердив, що до парламенту можуть пройти багато нових партій. Але з якими із них співпрацювати, можна буде вирішити тільки після розуміння їхньої позиції.

«З ким будемо утворювати коаліцію, це буде видно по складу парламенту. Це перший фактор. Другий фактор – по тому, як діятиме новообрана президентська команда. Якщо вона буде приймати правильні, непопулістичні рішення в інтересах країни, якщо не буде того, чим лякав Порошенко: «здадуть Росії», «знищать українство» чи «відвернуться від Європи», я думаю, що цього не буде, але час покаже, – тоді можливе створення коаліції і зі «Слугою народу» та іншими політичними силами, які стоять на проукраїнських, проєвропейських позиціях. Ми до таких належимо», – сказав Анатолій Гриценко.