Анатолій Гриценко заявив, що рішення Служби безпеки України про оголошення 13-14 березня в Маріуполі найвищого рівня терористичної загрози є незаконним. У зв’язку з цим кандидат у президенти вимагає відставки Василя Грицака.

Про це Гриценко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Я їм не вірю - вимагаю відставки голови СБУ!», - підкреслив політик.

Він розповів, що змушений був скасувати сплановану і вже анонсовану на 13 березня зустріч з маріупольцями через те, що СБУ оголосила на цей і наступний дні найвищий «червоний» рівень терористичної загрози та ввела в дію відповідні обмеження.

«Закон, на який СБУ посилається у своєму повідомленні, дає абсолютно чітке визначення: «червоний», найвищий, реальний, рівень терористичної загрози вводиться «у разі вчинення терористичного акту». Не в очікуванні - у разі вчинення, так і тільки так вимагає Закон!», - наголошує Гриценко.

Кандидат у президенти додає при цьому, що жодного повідомлення про вчинення теракту в Маріуполі не було, а у випадку дійсної загрози СБУ повинна вводити «червоний» рівень негайно, а не відкладати на декілька днів.

«СБУ дає терористам цілих дві доби щоб замести сліди? При цій мародерській владі й постійних провокаціях СБУ ще з липня - я вже нічому не здивуюся. Тому не вірю. Тому й вимагаю відставки голови СБУ!», - підкреслив Гриценко.