Анатолій Гриценко пообіцяв докласти всіх можливих зусиль в міжнародному форматі, щоб допомогти українським морякам, захопленим в полон Російською Федерацією, якнайшвидше повернутись додому.

Про це він сказав в ефірі «7 каналу» в Одесі.

«Щодо моряків, яких захопили, тут треба включати міжнародні зусилля, яких я можу докласти і докладу», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Він додав, що наразі не займає жодної посади ані в міністерстві, ані в парламенті, тому не може від імені держави вступати в переговори. Але, за словами Анатолія Гриценка, до нього звертається все більше зарубіжних партнерів.

«Вони ключові в цьому питанні. Вони дивляться на рейтинги, тому й питають в мене, якою буде Україна», - каже він.

Окрім цього політик зауважив, що «Громадянська позиція» входить в Європейський альянс ліберально-демократичних партій. На форумах, де присутні європарламентарі, прем'єр-міністри деяких країн Євросоюзу та єврокомісари, представники партії Гриценка завжди піднімають питання українських полонених, яких утримують в Росії.

«Зараз це буде по захопленим морякам. До того говорили і про Сенцова, і про Кольченка, і про всіх інших, хто залишається зараз в російському полоні», - розповів лідер «Громадянської позиції».

На його думку, саме така, не державна дипломатія, часто спрацьовує набагато краще.

«Ми змушуємо європейських та американських партнерів не забувати про це і піднімати голос», - підкреслив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, раніше Анатолій Гриценко розповів про участь у міжнародній групі з врегулювання питань Донбасу та Криму.