Юрист Анатолія Гриценка надіслав заяву на канал «112 Україна», аби медіа спростувало неправдиву інформацію, яка була оприлюднена в ефірі декілька днів тому.

Про це лідер «Громадянської позиції» повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«112-й канал Порошенка-Медведчука відповість перед Законом. За поширення в ефірі завідомо недостовірної, брехливої інформації про мене», - пише Гриценко.

Мова йде про сюжет «Зворотній бік», де була поширена недостовірна інформація, яка стосується інтересів Анатолія Гриценка.

В заяві йдеться, що «112 Україна» поширив інформацію про те, що Гриценко начебто незаконно здійснював відчуження військового майна та з цього приводу відносно нього правоохоронні органи здійснюють досудове розслідування.

«Відчуження майна здійснюється через уповноважені Кабінетом міністрів підприємства та організації. Рішення про відчуження приймає Кабінет міністрів за поданням міністра оборони. Кошти від реалізації майна зараховуються до Державного бюджету. Тобто, міністр оборони не має повноважень на прийняття рішення про відчуження військового майна», - зазначається у заяві юриста.

Окрім цього, канал розповсюдив недостовірну інформацію щодо наявних кримінальних проваджень у відношенні діяльності Анатолія Гриценка. Ще у вересні Генеральна прокуратура надала офіційну відповідь лідеру «Громадянської позиції», в якій зазначено, що жодної підозри у скоєнні Гриценком кримінального злочину не було і немає.  

У зв’язку із цим юрист вимагає поки у досудовому порядку спростувати оприлюднену інформацію та надати Анатолію Гриценку можливість реалізувати право надати відповідь.


«Перед Законом відповідатимуть за поширення брехні конкретні депутати фракції БПП, члени отієї ТСК, утвореної за вказівкою гаранта з метою моєї дискредитації. Я свідомий того, що на нинішні суди він впливає. Сподіваюся, не на всі й не повністю. Тож і надалі безсоромно й безкарно брехати їм не вдасться - ми їх зупинимо!», - підкреслив Гриценко.