Генерал-майор Віктор Трепак очолить Службу безпеки України за умови, якщо Анатолій Гриценко виграє вибори Президента України.

Про це сам кандидат у президенти повідомив під час прес-конференції у Дніпрі.

«Представляю моїх кандидатів на ключові посади в межах конституційних повноважень президента. Вперше, бо такого не робив жоден з кандидатів на попередніх виборах. Представляю першим наступного голову Служби безпеки України», - сказав Гриценко.

Кандидат юридичних наук, генерал-майор Віктор Трепак, за словами кандидата у президенти, очолить СБУ після перемоги на виборах. Гриценко наголосив, що Трепак відповідає принципам «трьох П» - професійність, порядність, патріотизм.

«Поєднує міцну юридичну освіту, інтелект, наукові й викладацькі здобутки - і водночас досвід, практичної роботи за фахом і бойовий офіцерський досвід. Людина, яка знає службу та її дійсне призначення, реформує і поставить СБУ в законні рамки - служіння народу і державі», - сказав Гриценко.

Він додав, що Трепак зупинить невластиве для СБУ силове втручання в економіку, «кришування» корупційних схем чи руйнацію чесного бізнесу. Гриценко нагадав про резонансні справи, з якими пов’язаний Віктор Трепак: справа судді Ігоря Зварича, генерала Олексія Пукача, «діамантових прокурорів» та «амбарна книга Партії регіонів».

«Чому я в цій команді? Бо моя особиста позиція співпадає із позицією Анатолія Гриценка. Зараз я бачу дві загрози для України: збереження олігархічної системи та посилення російського вектору розвитку. Усунути ці загрози може лише перемога демократичного проукраїнського кандидата», - підкреслив Трепак.

Раніше повідомлялось, що Трепак призначений заступником керівника Центрального виборчого штабу Анатолія Гриценка з питання безпеки та взаємодії з правоохоронними органами.