Україна буде серед лідерів Європи після того, як влада почне робити реальні реформи та триматиме слово у зовнішній політиці.

Про це під час Українського сніданку в Давосі заявив кандидат у президенти Анатолій Гриценко.

«Чому країна, яка має чи не найбільше ресурсів, за рівнем життя майже остання в Європі. Чому українці за межами своєї держави будують найкращі у світі вертольоти, виробляють найкращі IT-продукти, але не можуть себе реалізувати у власній державі. Це треба виправити», - підкреслив Гриценко.

За словами Анатолія Гриценка, треба, щоб в Україні була нульова толерантність до корупції; правоохоронні органи не втручались в економіку, а захищали людину та країну; були рівні можливості для конкуренції без жодної монополії та соціальні ліфти, щоб молоді українці могли реалізувати себе в своїй країні.

«Влада, яка не імітує, а робить реальні реформи. Влада, яка тримає слово у зовнішній політиці. Якщо бере зобов’язання, то чітко їх виконує», - каже кандидат у президенти.

За таких умов, впевнений він, громадяни не виїздитимуть з України, а будуть повертались.

«Щоб зарубіжні партнери не прокидались зранку та не ламали голову, що робити з Україною. Щоб нас поважали українці та зарубіжні партнери. Це мрія, яка абсолютно реальна. Заклавши ці фундаментальні блоки, ми зробимо так, що Україна буде найпотужнішою в Європі», - запевнив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, також Анатолій Гриценко у Давосі заявив, що бізнес в Україні має відчувати себе партнером та не йти у владу.