Обранці представлятимуть партію у радах восьми областей: Вінницької, Волинської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Хмельницької та Черкаської.

«1952 особи від «Громадянської позиції» балотувались у ради різних місцевих рівнів. Ми здобули 139 мандатів. Для партії останній рік став часом надбань і викликів. Серед надбань – до нас долучилось чимало нових людей: волонтерів, бійців АТО, науковців, медиків та вчителів, які ще вчора і не думали про політичну активність, проте на фінал виборів стали впливовими гравцями на політичному полі», - зазначив голова Координаційної ради партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк.

Щодо викликів, наголосив він, вони стояли перед кожним місцевим осередком «Громадянської позиції».

«Людей, які йшли на вибори під гаслом «Діяти мудро. Стояти твердо» об’єднує принциповість, професійність та незалежність від олігархічних грошей. Уже сьогодні, не залежно від результатів виборів, вони працюють і будують плани на завтра. Розвиваємо осередки, працюємо над помилками і примножуємо свої переваги.

Дякую кожному, хто, попри пандемію, прийшов на дільницю і віддав свій голос людям «Громадянської позиції». Цінуємо кожного. Ми не підведемо! Разом йдемо вперед!» – наголосив Гірняк.