Політична партія «Громадянська позиція» вимагає від керівництва МВС та Національної поліції негайного звільнення керівника Національної поліції у Вінницькій області, а також взяття під варту поліціянта, підозрюваного у вбивстві партійця Комарніцького. Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у своєму відеозверненні у Facebook.  

«Дотепер керівництво МВС і Національної поліції з нами співпрацювало для виявлення усіх обставин. Прозоро, відповідально, маю це визнати. Керівник Нацполіції Князєв поїхав особисто у Вінницю, відсторонив ключових посадовців. На жаль, не звільнив.

І тому одна з наших вимог – це негайне звільнення керівника Національної поліції у Вінниці. Не просто відсторонення, щоб десь потім всплив на іншій посаді, а звільнення. Такі речі допускати не можна.

Так само наша вимога до ДБР, яке проводить офіційне слідство, не обмежитись домашнім арештом. Вбивця у погонах не повинен сидіти біля телевізора і насолоджуватись життям. Він має сидіти у СІЗО і чекати жорсткого, але справедливого рішення суду», - сказав Анатолій Гриценко.

Він запевнив, що політична сила контролюватиме хід розслідування, аби вбивці понесли жорстке покарання.

«Ніхто не заговорить або не спустить на гальмах такі вбивчі справи. Правоохоронці повинні охороняти. Якщо вони у погонах вбивають людей, то повинні сидіти за жорсткою статтею покарання, щоб не підривати довіру народу до правоохоронців і, насправді, не ганьбити тисячі інших справжніх поліцейських, які повірили в реформу і у своє служіння людям», - наголосив Гриценко.