Електоральними лідерами серед українців є партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (Петро Порошенко), ВО «Батьківщина» (Юлія Тимошенко) та партія «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко). Про це свідчать результати соцопитування Центру Разумкова.

У звіті Центру зазначається, що у разі проведення парламентських виборів найближчим часом найбільше голосів отримали б такі політичні сили: «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (13,6% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах), ВО «Батьківщина» (10,0%), «Громадянська позиція» (8,9%).
Згідно з результатами опитування, у разі проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримали б Петро Порошенко (14,0% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах), Юлія Тимошенко (8,4%), Анатолій Гриценко (7,2%), Юрій Бойко (6,8%), Святослав Вакарчук (6,6%), Олег Ляшко (6,3%).«Дякуємо Вам за довіру і підтримку, не підведемо! Вибори не завтра і поки є час, працюємо над формуванням команди, розробкою плану дій і підготовкою ініціатив для досягнення миру. Водночас, скажу прямо, в цих та інших опитуваннях тривожить перше місце БПП. Не Порошенко з його БПП-розенблатами - позиція мільйонів людей тривожить. Хіба нинішнє «життя по-новому» так їх влаштовує/надихає, щоб і на наступних виборах виводити офшорних бариг у переможці?!» - звернувся до прихильників лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Дослідження проводилося з 6 по 11 жовтня 2017 року соціологічною службою Центру Разумкова. Загалом було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.