10 червня, одразу після партійного З’їзду, партія «Громадянська позиція» оприлюднила повні списки кандидатів у депутати, які балотуватимуться на дочасні парламентські вибори. Про це розповів голова «Всеукраїнської Асоціації переселенців», представник команди «Громадянської позиції» Руслан Калінін в ефірі 5 каналу.

«Ми відкриті: ми оприлюднили на сайті повні списки, а не першу п’ятірку чи десятку. Ми послідовні: коли Гриценко йшов на вибори президента, він показав хто у державі займе ключові посади голови СБУ, генерального прокурора, голови Нацбанку і так далі. Ми не ховаємо людей, це всі достойні люди. Ми мабуть не будемо працювати в опозиції, ми готові брати відповідальність і формувати коаліцію, ми готові йти і очолювати міністерства, тому ці люди, які зараз у цьому списку, підуть очолювати конкретне міністерство чи працювати за своїм фахом», - сказав Калінін.

Руслан Калінін розповів, які проблеми планує вирішувати в разі обрання до парламенту.

«Наприклад, я займаюсь переселенцями, це соціальна тема. Ми розробити цілу програму «Сім кроків назустріч переселенцям» , я працюю в цьому напрямку більше 3-х років, і я буду у парламенті або профільному міністерстві її втілювати», - зазначив Калінін.

Нагадаємо, що політична партія «Громадянська позиція» оприлюднила списки кандидатів у депутати по багатомандатному округу та мажоритарних округах.