Політична партія «Громадянська позиція» підтримує список вимог, що висунули громадські організації до майбутніх депутатів.

Сьогодні, 26 травня, відбулася зустріч представників команди «Громадянської позиції» та громадських організацій, які ініціювали Порядок денний.

Активісти переконані, народні депутати повинні забезпечити належну реформу судової системи, прокуратури, поліції, перезавантаження частини антикорупційних органів, повернення відповідальності за незаконне збагачення, позбавити СБУ невластивих функцій та зберегти такі позитивні зміни, як міжнародні закупівлі ліків.

«Системні речі, які напрацювали громадські організації та «Громадянська позиція» збігаються. Тому ми підтримали Порядок денний. Наша фракція у майбутньому парламенті однозначно підтримає антикорупційні ініціативи та вдосконалення антикорупційного законодавства. Ми не дамо забути жодної корупційної справи, яка зараз не має чіткого та справедливого вироку», – заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час зустрічі з активістами.

Детальніше ознайомитися з Порядком денним встановлення справедливості можна за посиланням: http://justiceagenda2019.org.ua/