Потрібно більше стимулів від держави, задля розвитку україномовного продукту.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«В умовах, коли невизначеність, в умовах, коли криза, куди вкладає кожна родина, куди вкладає кожна країна? Це культура, це освіта, це медицина, це екологія. Ви підняли дуже важливе питання, яке торкається нашої культури, власне, існування держави. Тому за жодних умов наша фракція у майбутньому парламенті не дозволить нікому скасувати закон про мову. Не буде такого, що в українській державі буде якась інша державна мова. Це перше. Друге – я вважаю, що нам максимально ефективно потрібно залучити стимули», – пояснив Гриценко.

Він додав, що мовний закон потрібно доповнити стимулами розвитку україномовного продукту.

«Там передбачено переважно механізми дотримання закону і покарання. Стимулів у тому законі мало. Я думаю, що треба спільно доопрацювати, і ми знайдемо тут порозуміння. Тобто треба вкладати в сучасний класний український продукт. І в кіно, і в телебачення, і у видавничу справу. Це має стати візитівкою. Тому ми не дамо нищити ні українську історію, ні мову, ні культуру, нічого. Це ключове завдання, тому що інакше нашої з Вами країни не буде», – зазначив Анатолій Гриценко.