Партія «Громадянська позиція» має усі шанси отримати результати понад 7% на виборах до Верховної Ради.

Про це розповів представник команди «Громадянської позиції Гриценка» Денис Каплунов.

«Ми маємо результати соціологічних досліджень, які показують близько 35-40% людей, які хочуть бачити Анатолія Гриценка у наступній Верховній Раді. Також ми знаємо, що Анатолій Гриценко є лідером по балансу «довіри-недовіри» серед усіх лідерів партій, які зараз йдуть на вибори. Тому і ці 40% підтримки, і ці 35% довіри до Гриценка дозволяють нам з впевненістю говорити, що нам є з ким працювати, у нас є велика кількість прихильників. І якщо ми правильно проведемо цю виборчу кампанію, то зможемо отримати результати навіть більші, ніж на президентських виборах», – запевнив Каплунов.

За його словами у «Громадянській позиції» впевнені в тому, що парламентські вибори відбудуться за будь-яких умов .

«І ми вже маємо коментар голови ЦВК, яка теж заявила, що навіть визнання указу президента неконституційним не зупинить виборчий процес», – сказав Каплунов.

На питання ведучої, чи піде «Громадянська позиція» в опозицію до влади, Денис Каплунов запевнив, що партія займатиме виключно конструктивну позицію.

«Наше завдання зараз – виграти вибори. Потім ми подивимось, яким чином складеться коаліція і які завдання перед собою вона буде ставити. Ми, скоріше, конструктивна політична сила, яка готова допомагати і навіть координувати дії коаліції і задавати тон своєю фаховістю, професійністю», – сказав Денис Каплунов.