Ми ведемо з собою державників, для яких головне – це відповідальність за долю країни.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми «DROZDOV». Він окреслив головну місію партії «Громадянська позиція» у Верховній Раді.

«Наша присутність у Раді та уряді гарантує, що ніхто не буде нищити Україну, українське, мову, історію, культуру. Що ніхто не здасть країну Путіну, що ніхто не відвернеться від європейських стандартів і європейської перспективи. Що не буде відкату і знову не з’являться нові олігархи, чи колись вигнані олігархи не сядуть поряд і знову не банкуватимуть. Що не буде забуте мародерство і будуть покарані ті, хто його вчиняв. Це дасть людям відчуття справедливості. Ось це всередині. Ось цю місію я бачу», – сказав Анатолій Гриценко.

Він наголосив, що «Громадянська позиція» ще не працювала у Верховній Раді.

«Громадянська позиція», як партія, ніколи не була і не мала фракції у парламенті. Ми ніколи не брали участі у формуванні уряду. Ми хочемо показати нову якість роботи. Вона точно базується на професійності. Інших людей я туди не запропоную. Вона точно базується на високій планці моралі, щирості, відповідальності. Це точно буде команда, яка гарантує, що ніхто не відмовиться від антикорупційної політики. Створення системи, коли вигідно платити податки, а не хабарі. Точно, щоб був закон, який захищає Вашу, мою і всіх інших власність і права. Ніколи жодної дискримінації за жодною ознакою. Оце ми зробимо», – зауважив лідер «Громадянської позиції».