7 червня була створена Тимчасова слідча комісія у Верховній Раді, яка буде розслідувати діяльність Міністерства оборони з 2004 по 2017 рік. Це означає, що будуть намагатись облити брудом Анатолія Гриценка, який на той час був головою органу.

Про це під час прес-конференції у Кропивницькому сказав член політичної партії «Громадянська позиція» Єгор Фірсов.

Він зазначив, що партія знала про сценарій, який готується. Власне, про це попереджав екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак.

«Жодної слідчої комісії, яка б принесла хоч якийсь коефіцієнт корисної дії і після якої були б якісь суттєві наслідки, ніхто не зможе назвати. Особливо після того, як довіра до Верховної Ради звузилась до декількох відсотків. Якщо б така комісія з’явилась у 2015-2016 роках, їй би ще можна було довіряти. Вона не з’явилась тоді, бо ніхто не міг подумати, що у 2017- 2018 роках у Гриценка почне рости рейтинг. Тож, зараз її створили для повної дискредитації», - каже Фірсов.

Він додав, що будуть зроблені підсумки, які передадуть у правоохоронні органи, до Генеральної прокуратури.

«ГПУ буде виходити на канали та поливати брудом одного з найперспективніших кандидатів. Я вивчав це питання, там нічого немає, це надумана історія. Піднімаються справи 10-річної давнини, в яких немає складу злочину, немає фактів. Ані Ющенко, ані Янукович, ані Порошенко не піднімали це питання», - підкреслив Єгор Фірсов.

Нагадаємо, 7 червня парламент проголосував за створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування корупції в армії.