Дружина керівника ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрія Лавруся Антоніна Врадій зареєструвалася кандидатом від «Громадянської позиції» на голову Тишківської об’єднаної територіальної громади Добровеличківського району на Кіровоградщині.


Згідно з постановою ЦВК від 18 серпня, вибори до Тишківської сільської ради, до якої тепер входять села Тишківка, Андріївка, Богданівка Гаївка, Вірне, Новотишківка, Осикове, Федорівка, Новомихайлівка, Показове, Попівка, відбудуться 29 жовтня.

Антоніна Врадій народилася в селі Липняжка Добровеличківського району, має вищу юридичну освіту та десятирічний досвід роботи за фахом.

«Після народження сина, я 90% часу знаходжуся в своєму рідному селі і хочу, щоб тут, та й в інших наших селах, були створені хороші умови для життя, робочі місця, розвинена інфраструктура, щоб молодь бачила перспективи для себе не тільки в містах, щоб розбудовувала тут європейську провінцію, а не тікала звідси світ за очі. Тому, коли побачила постанову ЦВК про оголошення виборів до Тишківської ОТГ мого рідного Добровеличківського району, без вагань вирішила балотуватися на її голову. Я хочу вдихнути в цю територію нове життя. Впевнена, що знайду однодумців серед місцевих жителів, з якими займемося розвитком сіл Тишківської сільської ради. Маючи, юридичну освіту, знання законодавства, десятирічний досвід роботи та купу ідей для впровадження децентралізації, відчуваю в собі сили і вірю, що за підтримки місцевих жителів мені вдасться все задумане. Друзі і однодумці, сподіваюся на Вашу підтримку. Якщо ви довіряєте мені, або просто хочете змін, замовте за мене добре слово своїм знайомим і родичам, які проживають в селах Тишківка, Гаївка, Федорівка, Андріївка, Показове, Попівка, Осикове Добровеличківського району. Обіцяю не підвести! Наперед вдячна! Вдячна партії «Громадянська позиція», яка вже повірила в мене і підтримує мої прагнення», - каже Антоніна Врадій.