До команди «Громадянської позиції» приєдналась у минулому виконувачка обов’язків голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська, про що вона офіційно повідомила під час візиту в Запоріжжя.

«Я прийняла рішення про приєднання до команди «Громадянської позиції» і підтримку як єдиного кандидата на наступних виборах Анатолія Гриценка. Я хотіла б закликати і громадські організації, і молодіжні громадські організації, і активну молодь у Запоріжжі приєднатися до регіонального відділення представництва для спільного руху вперед», - підкреслила Соломія Бобровська.

Вона додала, що таке рішення повинно бути прийняте якомога швидше, бо літо дасть можливість активізуватись в регіонах та об’єднати зусилля.

«Об’єднання дасть шанс на результат», - впевнена Бобровська.

З 2009 року Соломія Бобровська є членом ГО «Фундація Регіональних Ініціатив». У 2012 - 2014 роках — куратор проектів громадської організації «Центр громадянських свобод» у Києві. Випускниця Інституту Громадського Лідерства та Канадсько-Української Парламентської програми. Активіст Громадського руху «Чесно. Фільтруй Раду!». У квітні 2016 — січні 2017 року була заступником голови Одеської обласної державної адміністрації, а з 9 листопада 2016 по 12 січня 2017 року стала виконувати обов'язки голови Одеської ОДА.