«Громадянська позиція» реформуватиме правоохоронну систему за стандартами ЄС та НАТО. Про це заявив представник команди «Громадянської позиції», екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак.

«Перш за все я йду у Верховну Раду для того, щоб змінювати правоохоронну систему. І почну з ближчого для себе - це, безумовно, реформа Служби безпеки України, як того вимагають країни Європейського союзу і НАТО. Також я вважаю, що нам потрібно давно відірвати політику від наших силових структур, яких постійно намагаються залучити до виконання тих чи інших політичних завдань. Я вважаю, що у парламенті нам потрібно відновити статтю, яка наробила багато шуму – про незаконне збагачення. Нам потрібно внести дуже багато змін в закон про оперативно-розшукову діяльність, кримінально-процесуальний кодекс. Верховна Рада має стати помічником правоохоронних органів і має захищати їх», - сказав Віктор Трепак.

Додаючи до сказаного, Анатолій Гриценко наголосив на важливості правоохоронної сфери і висловив впевненість, що генерал Віктор Трепак як бойовий офіцер, як кандидат юридичних наук, професіонал у своїй сфері, втілить намічені плани.

«Поліція може захищати, а може вбивати, як вбили п’ятирічного хлопчика. Арсенали і склади можуть працювати на оборону чи злітати у повітря. Правоохоронці можуть підтримувати боротьбу з корупцією, а можуть самі втручатися в економічні процеси і тиснути мордувати бізнес, як відбувалось дотепер. Ось тільки тут провести ці червоні лінії і змусити службу, інші силові структури у цій сфері захищати людину, суспільство, державу, тоді все буде в порядку, тоді ми з Вами будемо спати спокійно», - зазначив Анатолій Гриценко.