Президент швидко зрозуміє, що відродження країни можливе лише після зміни системи влади. Про це в ефірі каналу «НАШ» зазначив представник «Громадянської позиції» Микола Катеринчук, коментуючи візит президента Зеленського до Миколаєва.

«Це дуже добре, що президент їздить країною, дізнається про те, що відбувається в країні насправді, ознайомлюється із ситуацією, слухає місцеву владу, звільняє чиновників. Тому що чим швидше президент побачить, що не зможе працювати один, як пожежна машина, тим швидше він зрозуміє, що потрібно змінювати систему влади. І я сподіваюсь у законодавчих ініціативах президента обов’язково з’явиться законопроект, який передбачає пожиттєве ув’язнення для хабарників, як пропонує «Громадянська позиція», - підкреслив Катеринчук.

Нагадаємо, що ще десять років тому було ухвалено закон Анатолія Гриценка «Про протидію хабарництву», який передбачав пожиттєве ув’язнення для хабарників суддів, слідчих, прокурорів. Але заветував його тоді президент Ющенко. Команда «Громадянської позиції» продовжить свою антикорупційну стратегію у майбутньому парламенті.