Чотири генерали вищого командного складу судяться з міністром оборони України Андрієм Тараном. Про це 29 січня у Facebook написав колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Він уточнив, що не знає суті позовів, і назвав цю ситуацію катастрофічною.

«Важливо інше: командувач командування медичних сил Збройних сил України, командувач повітряних сил, начальник Генерального штабу, головнокомандувач ЗСУ – четверо генералів-фронтовиків разом із міністром оборони воюючої країни полощуть у судах брудну білизну. Від того тішаться «вовки» в суддівських мантіях, а головне – тішиться Путін-агресор», – заявив Гриценко.

Він підкреслив, що такі конфлікти деморалізують солдатів і офіцерів, підривають єдність та боєздатність української армії.

«Такого в Україні ще не було ніколи, напевно, у жодній країні світу такого не було. Це ганьба і неподобство в мирний час, а у стані війни це просто катастрофа!» – вважає ексміністр.

На думку Гриценка, президент України Володимир Зеленський має відкласти всі справи, приїхати в Міноборони, вислухати аргументи кожного і ухвалити кадрові рішення.

«Невідкладно, прямо там за столом. Оголосити, кого він знімає з посади, а хто працюватиме далі. Ті, хто залишаться на посадах, мають негайно відкликати судові позови й надалі працювати ефективно і злагоджено, без чвар і конфліктів, одним потужним кулаком – заради зміцнення армії й оборони країни від ворога», – написав Гриценко.