Держава заборгувала Львову більше 150 млн. гривень за проведення Євро-2012. Через це заблокована робота управління капітального будівництва Львівської міської ради та тривають судові тяганини. Про це сьогодні, 18 травня, заявив депутат Львівської міської ради від фракції «Громадянська позиція» Юрій Кужелюк.

«Євро 2012 пройшло, про нього всі забули, а борги наші перед фірмами і держави перед нами залишилися в розмірі 151, 8 млн. грн. В результаті цього повністю заблокована робота управління капітального будівництва. Компанії судяться, вимагають у них гроші і цілком слушно. А ми заплатити не можемо, адже те, що нам тоді гарантувала держава, ті гроші не повернули», – зазначив Юрій Кужелюк.

Тож обранець від імені бюджетної комісії закликав Львівську міську раду звернутися до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням посприяти пришвидшенню повернення боргу. Аналогічне звернення Юрій Кужелюк пропонує скерувати і голові Львівської обласної державної адміністрації Олегові Синютці.

«Олег Михайлович якраз тоді займався тими питаннями. Очевидно, він мав би також бути зацікавленим, аби ці кошти повернути», – резюмував Юрій Кужелюк.