Народ чесно будує країну, героїчно захищає від агресора, натомість влада живе за іншими принципами. Про це на мітингу з вимогою змінити виборче законодавство сказав член команди “Громадянської позиції”, екс-голова Волинської обласної організації партії Олександр Кралюк.

“Я, боєць другої штурмової роти 24-го батальйону, чесно стояв на фронті. І сотні тисяч бійців стоять, не заробляють. Тому що вони українці й будують свою державу. Розуміють, що позаду народ, відступати не можна. Ну а тут хіба не фронт? Тут можна заробляти? Чи тут можна думати лише особистими мірками?” - звернувся до мітингувальників під стінами Верховної Ради Олександр Кралюк.

Кралюк вважає, що раз виборчий закон приводить до спотворення політичного  ландшафту країни, його треба змінювати.

"Від усіх бійців з фронту кажу: якщо треба міняти, давайте, ми підтримуємо. Кажіть, хто не дає вносити новий закон в парламент, будемо виносити на вилах. Бо далі так жити не можна”, - сказав Кралюк.

21 червня представники опозиційних сил вийшли під Верховну Раду та Адміністрацію Президента з вимогою запровадити вибори за відкритими списками, скасувати депутатську недоторканість, оновити склад Центральної виборчої комісії, ухвалити закон про імпічмент президента тощо.