Команда «Громадянської позиції» готова заходити в парламент та працювати на обслуговування запиту на внутрішню та зовнішню безпеку, зростання економіки та системні всесезонні посадки, зазначив представник команди «Громадянської позиції» Микола Катеринчук в ефірі каналу «112 Україна».

«Я впевнений, що у наступному парламенті буде прийнято багато законодавчих ініціатив на зміцнення демократичних інститутів: зняття депутатської недоторканості, закон про імпічмент, про референдум тощо. Але є ще економіка. Економіка – це цифри, це психологія, це робочі руки і робочі місця. У команді Зеленського я не бачу сьогодні потужних економістів, які б реалізували гасло «Все буде ЗЕшибісь!». А треба, щоб люди нарешті отримали можливість відкладати собі на відпочинок, годувати сім’ю, лікуватися у разі потреби.

Тому поруч з популізмом має з’явитись команда професіоналів. У нашої команди є новий податковий кодекс, який забезпечить економічне зростання. Ми маємо амбіцію побудувати найпривабливішу інвестиційну модель, якої не існує на європейському континенті. Але без боротьби з корупцією та олігархами, будь-яка економічна модель не спрацює. Тому ми маємо почати з посадок корупціонерів. І почнемо з Порошенка. «Громадянська позиція» за системні та всесезонні посадки. Тільки тоді буде порядок», – зазначив Микола Катеринчук.