Соціологія говорить Петру Порошенку про те, що він уже не перемагає в першому турі виборів, оскільки підтримки у 54,7% вже і близько немає. За результатами другого туру виборів, Порошенко тим більше «пролітає».

Таку думку висловив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі телеканалу ZIK.

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва провів дослідження і запитав у громадян, кого б вони обрали Президентом, якби вибори відбулися у грудні 2017 року.

За результатами опитування, серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, за Юлію Тимошенко віддали б свій голос - 12% опитаних, за чинного Президента Петра Порошенка – 10%, за Анатолія Гриценка та Вадима Рабіновича – 8%.«Така соціологія говорить Петру Олексійовичу та його політтехнологам про те, що він уже не перемагає в першому турі, оскільки підтримки у більш ніж 54,7% і близько немає. А за результатами другого туру виборів, Порошенко тим більше «пролітає». Він програє і мені, і Тимошенко та іншим кандидатам», – підкреслив Анатолій Гриценко.

Натомість є кандидати, в яких Порошенко виграє в другому турі – це Ляшко, Бойко та Рабінович.

«І тому завдання Порошенка - знищити інших і вивести себе у другий тур, наприклад, з Ляшком або Рабіновичем. Я хотів би, щоб люди більше відчували себе громадянами і не велися на якісь речі, за які потім буде шкода», – застеріг Гриценко.

Анатолій Гриценко підкреслив, що виборець партії «Громадянська позиція» і його як кандадата в президенти – це переважно людина відповідальна, думаюча, з твердими громадянськими установками та віком «40+» і яка сумлінно ходить на вибори.

«Ця соціологія бісить Банкову. І Порошенко не знає, як знищити опонентів. У одному випадку придумали сміття, щоб Садового «притопити», в іншому – що Гриценко «все знищив і розпродав», – зауважив лідер «Громадянської позиції».