Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко вважає позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства вчинком, не гідним Президента як державного діяча. Порошенко використовував Саакашвілі, поки це було йому вигідно.

Про це Анатолій Гриценко заявив в ефірі на телеканалі NewsOne.

«Порошенку було вигідно, коли Саакашвілі «мочив» Яценюка, Коломойського, коли він собою представляв комітет по реформах, коли треба було агітувати за Березенка на Чернігівщині і тд. Але, коли він підняв голос проти самого Порошенка, йому перекрили канали, а тепер скористались ситуацією: літо, відпустки, сам Михайло виїхав за кордон на короткий час, і в цей час Порошенко «бабахнув». Я вважаю, що це абсолютно негідно, це неправильно. Саакашвілі – громадянин України. Порошенко знав, на яких умовах надавав йому громадянство, нічого нового з того часу не відбулося», - зазначив Гриценко.

За його словами, влада повинна працювати ефективно і забезпечити людям дві речі - безпеку і справедливість.

«Справедливо було і буде відновити Михайлу громадянство. Люди сприймуть такий крок позитивно. А якщо говорити про несправедливість, то поряд є Насіров, у якого є офіційно підтверджене британське громадянство, але Порошенко його не позбавляє громадянства. Поряд є Коломойський, який показує три паспорти – по барабану. Оця вибірковість дає відчуття несправедливості і люди це відчувають», - наголосив Гриценко.