Аби відновити інфраструктуру окупованого зараз Донбасу, треба буде орієнтуватись на інтеграцію економіки регіону з українськими підприємствами.  

Таку думку в ефірі маріупольського каналу «TV-7» висловив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Він уточнив, що у питаннях відновлення інфраструктури треба буде орієнтуватись на інтеграцію економіки нині окупованого Донбасу з українськими підприємствмиа, на нові зв’язки. Гриценко додав, що за час війни на сході України Китай та Індія підняли свої можливості у металургії. Тож, галузь, на яку раніше орієнтувався Донбас, вже не є прибутковою.

«Значить, треба знаходити нові ніші, можливості. Обов’язково високотехнологічні, аби це давало людям гарантоване робоче місце, оплачуване, екологічно чисте. Треба будувати нові підприємства, орієнтовані на європейські екологічні стандарти. Є розуміння цього та є готовність європейської спільноти вкладати у це гроші. Треба їх задіяти. Ключове, і я це сприймаю як завдання для влади, – ефективно використати та не вкрасти. Це важливо, бо у нас набрали кредитів та грантів, а потім все пішло в пісок», - вважає Анатолій Гриценко.

На його думку, це має бути під контролем громадськості, людей, які живуть на Донбасі, міжнародної спільноти.