(044) 383-38-72

office@gp.org.ua

Під Радою підпалили "міліцейський бобік"

Вранці 5 червня під Верховною Радою учасники акції за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авкова фаєрами підпалили "міліцейський бобік".

П'ятниця, 05 червня 2020, 17:40

Уряд склав план виходу з кризи.

Уряд планує підвищення тарифів на електроенергію для населення – програма виходу з кризи.

Серед запланованих урядом ініціатив для забезпечення фінансової стабільності енергетики в умовах кризи - перегляд тарифів на електроенергію для населення та перегляд "зеленого тарифу".

Субота, 30 травня 2020, 13:48

Пандемія показала важливість реального сектору економіки – Анатолій Гриценко

Гриценко вважає безвідповідальним ставлення попереднього і нинішнього урядів до промислового виробництва.

Важливість реального сектора економіки, технологій і виробництва товарів стала ще більш очевидною в умовах пандемії COVID-19, констатував лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Середа, 20 травня 2020, 20:05

Заснували Центр Розвитку Міст

Олексій Гриценко зі своїми друзями Сергієм Блажевичем, Бондаренко Дмитром та Володимиром Колінько заснували Центр Розвитку Міст, мета якого, в першу чергу, зробити Київ комфортним для проживання містом, а далі поширювати кращі практики далі по іншим містам.
Ця історія не про політику і центр буде співпрацювати з будь ким, хто налаштований на реальні зміни в місті Києві, навіть якщо це політичні опоненти.

Субота, 16 травня 2020, 15:41

Включити турборежим

Останні півроку Єгор Фірсов з командою працювали над тим, щоб Екоінспекція запрацювала як годинник, щоб цей орган заслужив повагу в очах громадян. Проте, неможливо мовчати про ряд проблем, з якими довелося зіштовхнутися. Вирішення деяких з них за межами компетенцій інспекції.

Понеділок, 11 травня 2020, 17:10

Анатолій Гриценко на сторінці фесбук поділився думкою щодо урядового документа, оприлюдненого Сергієм Лещенко.

«Незалежні від олігархату, чи є такі у владі?»

Анатолій називає цей документ страшним за його неприхованим лобізмом інтересів енергетичного олігархату. «За ще одним тарифним ударом по всьому населенню країни. За дальшим свідомим банкрутством стратегічно важливої НАЕК Енергоатом. За абсолютно прогнозованим дальшим покриттям збитків Енергоатому коштами платників податків, нашими з Вами коштами.»

Четвер, 30 квітня 2020, 15:36

Боротьба з небезпечною вірусною інфекцією COVID-19

Стрімко поширюється у Волинській області, вимагає особливої відповідальності, пильності та повної віддачі сил від медичних працівників. А на передовій цього невидимого фронту, як і в багатьох інших подібних ситуаціях, перебуває служба «швидкої допомоги».

П'ятниця, 24 квітня 2020, 01:39

Верховна Рада України схвалила законопроєкт про підвищення штрафів за підпал трави.

Відтепер мінімальна сума штрафу зросте від 170 гривень до 3 тисяч 60 гривень. Відповідний проєкт закону підтримали 328 народних обранців.

Середа, 15 квітня 2020, 12:45

Показати