26 грудня 2017 року у Львові відбулося щорічне звітування депутатів від «Громадянської позиції» у Львівській міській та обласній радах.

«Хочу наголосити, що представлений звіт – це робота великої команди людей. Одна фракція в тій чи іншій раді сама нічого зробити не може. Треба мати підтримку колег. А для цього треба мати правильні і актуальні ідеї, які будуть імпонувати усім. Ми намагаємось так і чинити. Нинішній звіт – це своєрідні окремі акценти щоденної діяльності кожного із наших депутатів. Ми намагались виокремити найголовніше», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради, член «Громадянської позиції» Володимир Гірняк.Підсумки підбито, плани на наступний рік озвучено. Кожен із обранців мав можливість зробити коротку презентацію своєї роботи та озвучити плани на наступний рік.

Найбільше у своїй діяльності депутати концентрувалися на розвитку соціальної інфраструктури як власних округів, так і загалом: підтримка мікропроектів, ремонти доріг, освітлення, дитмайданчики та амбулаторії, а також – допомога АТО – чи не найосновніші акценти у роботі фракції «Громадянської позиції» у Львівській облраді.

Натомість, міські обранці успішно вирішують проблеми каналізації та водогонів у місті, відновлення скверів та створення нових, капремонти дворів та будинків, а також – замощення вулиць. Що важливо, фракція активно працювала над Статутом міста Львова, який нещодавно було прийнято на сесії Львівської міської ради.

ЗВІТ ДЕПУТАТІВ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЗВІТ ДЕПУТАТІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ЗВІТ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ВОЛОДИМИРА ГІРНЯКА