Посада:
Депутат Бориславської міської ради

Постійна комісія:
Секретар комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики.

Біографічні відомості:
Громадянство: України з 06 жовтня 2004 року. Народилась 25.10.1983 року. Місце народження: Україна, Львівська область, м.Борислав.
Освіта: повна вища, Львівська державна фінансова академія, 2006 рік, спеціальність «фінанси».
Прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування: 04.12.2017 р. Ранг посадової особи місцевого самоврядування: 12 ранг з 04.12.2019р.

Трудова діяльність:
01.09.2001-06.2006р.– навчання у ЛДФА 05.2009р.–01.2011р. Управління державного казначейства у м. Бориславі Головного управління Державного казначейства України у Львівській області, інспектор. 04.09.2017р. – по даний Спеціаліст I категорії відділу розвитку міста час Бориславської міської ради. Депутат Бориславської міської ради 8 демократичного скликання.

Заміжня, виховую двох дітей.

Місце та графік прийому громадян:
Прийом громадян проводиться в телефонному режимі у зв’язку з стрімким поширенням пандемії гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-19 на території України.

Контактні дані: Телефон (моб.): +38(063)180-03-51

Сторінки в соціальних мережах: FACEBOOK

Додаткова інформація:
Офіційний сайт Бориславської міської ради