14-а бригада забезпечена найскромніше, - каже волинський волонтер, депутат Ківерцівської міської ради від «Громадянської позиції» Сергій Гетманчук. Про це він розповів вирушаючи в чергову поїздку в зону АТО. 

«Ми з ківерцівською Самообороною їздимо з 2014 року. Поруч люди, які згуртувалися ще з часів Майдану, дехто потім був в АТО. Ось вже три роки, як ми співпрацюємо з волонтерами організації «Серце патріота». Разом легше і простіше. За цей період було понад 25 поїздок, відправлено на передову 15 автомобілів, зібрано і доставлено захисникам понад 100 тонн продуктів. Це все завдяки ківерцівській громаді, сільським радам, підприємцям небайдужим. І до цього часу нічого не закінчується. До нас надходять заявки з частин. Просять запчастини, генератори, «буржуйки». Досі ми цю справу не можемо полишити, бо ці звернення є і на них мусимо реагувати.

У 14 бригаді дуже багато старої техніки з 60-70-х років. Ось останній приклад. Була у них водовозка. Возили воду вони у Станиці Луганській. От вона і розсипалась. Дзвонять і просять, щоб привезли пластмасові бочки. Ми давай шукати. Завезли їм туди 4 бочки. Вони їх поставили на машину і таким чином доставляють воду у бригаду. От вам і про забезпечення 14-ки. На ЗІЛи, на КАМАЗи запчастини просять. Заступник по техчастині в 14-бригаді - ківерчанин, то вони до нас і звертаються, до земляків. Нової техніки у 14 бригаді ми не бачили. Це, напевне, найскромніша бригада», - зазначає Сергій Гетманчук.

«Зараз вирушаємо у Попасне, Горлівку, десь 5 підрозділів маємо відвідати, де служать наші земляки: лучани, маневиччани. Усі заявки виконані на 100%. Придбали бензопилу. Збираємось у дорогу, бо нас там чекають», - каже волонтер.