Для того, щоб у парламент зайшли абсолютно нові люди – патріотичні, професійні, конструктивні, іншого шляху, аніж дострокові вибори, немає.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив військовий експерт, член команди «Громадянської позиції» Іван Апаршин.

На думку гостя програми, змінити ситуацію в країні станом на сьогодні, окрім як провести дострокові президентські та парламентські вибори, неможливо. Він вважає, що Україна перебуває у і без того важкому стані, щоб іще раз виводити людей на вулиці і провокувати якісь незаконні дії.

«Я дуже вірю в те, що сьогодні всі демократичні сили європейської орієнтації знайдуть можливість у законний спосіб досягти мети – проведення дострокових президентських та парламентських виборів. Іншого шляху я не бачу, тому що влада сьогодні може піти на будь-яке порушення закону і її вже ніщо не зупинить», – зазначив Іван Апаршин.

Військовий експерт наголосив, що він підтримує те, що відбувається у Львові, – консультації між керівниками демократичних сил, та вірить у те, що найближчим часом ситуація в Україні зміниться.