У неділю, 10 вересня, партія «Громадянська позиція» підтримала протест проти позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства. Волонтери, воїни АТО і просто люди з громадянською позицією вирушили до пункту пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні, куди мав прибути лідер «Руху нових сил».

 «Громадянська позиція» тут, як і решта активістів і політичних сил, не стільки за Саакашвілі. Хоча ми солідарно підтримуємо його. Ми тут за себе. Ми живемо в країні, яка повинна гарантувати захист прав, свобод і власності. Стосовно Саакашвілі президент вчинив ганебно. Ми не хочемо, щоб будь-якого громадянина, який не згідний з політикою влади, який піднімає свій голос, могли вишвирнути з країни і позбавити громадянських прав», - зазначив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Згодом зі сцени повідомили, що Михайло Саакашвілі перебуває у Перемишлі Республіки Польща і звідти вирушить до України потягом Інтерсіті. Разом з екс-президентом Грузії у потягу перебували народні депутати України. Активісти вирушили до залізничної станції «Мостиська-2».

«Мій син перебуває у тому потягу і до мене надходить інформація про те, що потяг зупинили. Він не вирушить, доки Михайло Саакашвілі не вийде. Такі у них вимоги. Порошенко зайшов за червону лінію», - повідомив партійцям Анатолій Гриценко.«В мене склалась думка, що вони підігрують Росії, а не просто діють проти Саакашвілі. З’їхалась вся Україна і всі політики, а влада на це жодної уваги не звертає. Завтра я поїду в Польщу і мене теж можуть позбавити громадянства? Якщо вони дали громадянство, то тільки суд може його забрати, а не одна людина», - каже член Ратнівської районної організації партії «Громадянська позиція» Віталій Тарасюк.

Оскільки потяг заблокували, Михайло Саакашвілі у супроводі українських політиків вирушив автобусом до пункту пропуску «Шегині». Там зібралось близько 3 тисяч активістів зі всієї України. Згодом вони прорвали кордон зі спецпризначенців і прикордонників і допомогли Михайлу Саакашвілі перетнути пункт пропуску.