(044) 289-34-35

office@gp.org.ua

Студенти УжНУ відвідали лекцію Анатолія Гриценка

У середу, 18 квітня, в Ужгородському національному університеті відбулася лекція про Національну безпеку України, яку провів лідер партії «Громадянська позиція», доцент кафедри політології Києво-Могилянської академії – Анатолій Гриценко.

П'ятниця, 20 квітня 2018, 19:40

«Якби я був начальником Генштабу, я б ніколи не замовив БМП-1 за кордоном, маючи власне виробництво БТР», - Іван Апаршин

Військовий експерт Іван Апаршин розкритикував як саму закупівлю Україною морально застарілої бронетехніки за кордоном, так і поведінку влади після виходу у світ резонансного розслідування журналістів видання «Новое время».

П'ятниця, 20 квітня 2018, 12:36

«Спецоперація в Сирії - це приклад безконтактної війни», - Анатолій Гриценко

Про бомбардування об'єктів військової хімічної інфраструктури сирійського режиму Башара Асада коаліцією Західних країн говорили, зокрема, у програмі «Великий вечір» на каналі «NewsOne» у понеділок, 16 квітня. Гостем студії був лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Середа, 18 квітня 2018, 09:44

Анатолій Гриценко: «Коломойський «мочив» «Громадянську позицію» на замовлення Порошенка»

Партія «Громадянська позиція» перед виборами у 2014 році мала рейтинг 10%, проте так і не потрапила у парламент. У чому причина такого результату, запитували журналісти лідера партії Анатолія Гриценка під час його візиту до Луцька.

Понеділок, 16 квітня 2018, 12:36

«Ставленики президента розпоряджаються 88% усієї землі», - Анатолій Гриценко про реалії децентралізації

Децентралізація - це один із ключових принципів програми партії «Громадянська позиція», - каже лідер партії Анатолій Гриценко. Під час прес-конференції для волинських ЗМІ він дав загалом позитивну оцінку цій реформі.

Понеділок, 16 квітня 2018, 08:49

«За нами немає олігархів», – Анатолій Гриценко у Луцьку

Пошук надійних політичних партнерів, визначення чіткої стратегії дій та формування професійної команди - лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів, як політсила готується до виборів.

Неділя, 15 квітня 2018, 19:30

Анатолій Гриценко: «Діти мають платити аліменти на утримання батьків?»

Громадяни України повинні платити аліменти на утримання непрацездатних літніх батьків. Таку заяву зробив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Вівторок, 03 квітня 2018, 16:40

Новий Трудовий кодекс: робочий день можуть збільшити на 4 години

«Трудовий кодекс намагалися змінити при всіх владах, але жодного разу зробити це не вийшло.

Понеділок, 02 квітня 2018, 16:50

Партійців «Громадянської позиції» з Рівненщини і Волині навчали чесно і успішно вести виборчі кампанії

28 березня 2018 року у Рівному представництво Фонду Фрідріха Науманна За Свободу в Україні організувало та провело черговий семінар для представників політичних партій та громадських організацій на тему: «Підготовка до виборчої кампанії. Технологічні та практичні аспекти організації ефективної командної роботи».

П'ятниця, 30 березня 2018, 12:49

«Видворення дипломатів - серйозний удар в лоб Росії», - Анатолій Гриценко

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко підтримує рішення влади про видворення з України 13 російських дипломатів. Він вважає це рішення правильним і адекватним. Водночас Гриценко висловив здивування запізнілою реакцією верхівки української влади на присутність в дипломатичних службах людей, які працювали на російські спецслужби.

Вівторок, 27 березня 2018, 12:49

Показати